TMSF, Med Menkul'ün yetki belgesini satışa çıkaracak

  • Yazı boyutu
TMSF, Med Menkul'ün yetki belgesini satışa çıkaracak

TMSF, Med Menkul'ün yetki belgesini satışa çıkaracak

Yönetim ve denetimi Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nda (TMSF) olan Med Menkul Değerler AŞ'nin alım satım aracılık belgesi ihaleye çıkarılacak.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamada, TMSF'nin, yönetim ve denetimine sahip olduğu Med Menkul Değerler'e ait 7 Ekim 1992 tarih ve ARK/ASA-098 numaralı Sermaye Piyasası Kurulu alım satım aracılığı yetki belgesini satışa çıkardığı, kapalı zarf usulü ile teklif alma/açık artırma ve ihale şartnamesinde belirtilen şartların oluşması halinde, pazarlık usulünün bir arada uygulanması suretiyle peşin bedelle satışa sunulacak yetki belgesi için taliplilerin 17 Eylül 2012 tarihine kadar teklif vermesinin gerektiği bildirildi.
     Açıklamada, 18 Eylül 2012 tarihinde Esentepe'de bulunan TMSF binasında gerçekleştirilecek ihaleye en yüksek ilk üç teklifi veren firmaların katılacağı kaydedildi.
     İhale sürecine katılmak için ihale şartnamesinin satın alınmasının zorunlu olduğu, ihale şartnamesinin 250 TL karşılığı olarak Satış Komisyonu'nun Esentepe'deki adresinden temin edilebileceği, teklif sahiplerinin ihaleye katılım için 200 bin TL bedelli geçici teminat vermeleri, ihale komisyonunun teminat olarak nakit veya teminat mektubunu kabul edeceği belirtildi.
     Mali tekliflerin ihale sürecinde son teklif verme tarihi olan 17 Eylül 2012 saat 17.00'ye kadar kapalı zarf içerisinde Satış Komisyonu'na elden teslim edileceği, açık artırmanın 18 Eylül'de saat 11.00-11.10 arasında yapılacağı, pazarlığın ise açık artırma sonucunda en yüksek ilk iki teklifi veren teklif sahiplerinin katılımıyla açık artırmanın yapıldığı adreste 19 Eylül 2012 tarihinde 11.00-11.10 arasında gerçekleştirileceği bildirildi.
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir