TMSF, Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı

  • Yazı boyutu
TMSF, Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı

TMSF, Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü satışa çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nü 20 milyon 500 bin lira bedelle satışa çıkardı.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, kapalı zarf ve açık artırma usulleri ile satılacak.
     Fon Kurulu'nun 24 Ocak 2013 tarihli kararı ile oluşturulan Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün, muhammen bedeli, 20 milyon 500 bin lira olarak belirlendi.
     İhaleye katılabilmek için TMSF'nin Vakıflar Bankası İstanbul Avrupa Kurumsal Merkezi Şubesi nezdindeki hesabına 2 milyon 50 bin lira TL teminatın "Akmaya Kojenerasyon Ticari ve İktisadi Bütünlüğü Teminat Bedeli" açıklaması ile yatırılması gerekecek.
     İhale 19 Mart 2013'te saat 11.00'da TMSF'nin Büyükdere Cad. No: 143 Esentepe/İstanbul adresindeki Asma Kat Konferans Salonunda yapılacak. İhale kapalı zarfla verilen mali tekliflerin açılması ile başlayacak, açık artırmaya katılmaya hak kazananların listesi oluşturulduktan sonra, açık artırma aşamasına geçilecek.
     Katılımcıların Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş anonim şirket ya da limited şirket olması gerekecek.
    
    
    

Bu haberi 159 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir