TMO'dan Suriye halkına un yardımı -TMO ülkedeki karışıklık nedeniyle zarar gören Suriye halkına…

  • Yazı boyutu
TMO'dan Suriye halkına un yardımı
  -TMO ülkedeki karışıklık nedeniyle zarar gören Suriye
  halkına…

TMO'dan Suriye halkına un yardımı -TMO ülkedeki karışıklık nedeniyle zarar gören Suriye halkına hibe edilmek üzere 5 bin ton un almak için ihale açtı

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), ülkelerindeki olaylardan zarar gören Suriye halkına hibe edilmek üzere 5 bin tona kadar un alacak.
     TMO'nun internet sitesinde yer alan duyuruda şunlar kaydedildi: "Suriye'deki olaylardan zarar gören sivil halka hibe edilmek üzere kuruluşumuzdan talep edilecek ekmeklik buğdaya karşılık gelecek miktarda 5 bin tona kadar çuvallı ekmeklik buğday unu temini ihalesi, pazarlık yöntemi ile 04.01.2013 günü, saat 11.00'da, TMO Genel Müdürlüğünde yapılacaktır. Teklifler kapalı zarf içinde sunulacak olup, zarflar isteklilerin önünde açıldıktan sonra, ihaleye temsilci göndermeyen ya da gönderdiği halde pazarlık için teklifi vermeyen firmaların kapalı zarfla verilen ilk teklifleri dikkate alınacaktır."
     İhale ile ilgili şartname, TMO Genel Müdürlüğü Ticaret Daire Başkanlığından, TMO Taşra Şube Müdürlüklerinden ve "www.tmo.gov.tr" internet adresinden ücretsiz temin edilebilecek.
    
    
    

Bu haberi 190 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir