TKYD Başkanı ve Garanti Portföy Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gür Çağdaş AA Finans Masası'na konuk…

  • Yazı boyutu
TKYD Başkanı ve Garanti Portföy Yönetim Kurulu Başkan 
  Vekili Gür Çağdaş AA Finans Masası'na konuk…

TKYD Başkanı ve Garanti Portföy Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gür Çağdaş AA Finans Masası'na konuk olacak -Çağdaş, yarın AA Finans Haberleri Terminali (aafinans.com) canlı yayınına katılacak

Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası, Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD) Başkanı ve Garanti Portföy Yönetim Kurulu Başkan Vekili Gür Çağdaş'ı ağırlayacak.
     Gür Çağdaş, yarın günü Anadolu Ajansı Finans Haberleri Terminali'nin canlı toplantılar dizisi AA Finans Masası'nda gündemi değerlendirecek.
     Çağdaş, yeni semaye piyasası kanunu ve bireysel emeklilik sistemine getirilen yeni düzenlemelere ilişkin görüşlerini aktaracak.
     Çağdaş'a AA Finans Haberleri Twitter hesabı "@aa_finans" üzerinden de soru yöneltilebilecek.
     Toplantı, yarın saat 14:30'dan itibaren aafinans.com'dan canlı olarak yayınlanacak.
    
     -AA Finans Masası'na konuk olanlar-
    
     AA'nın finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu yeni platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde canlı toplantılar gerçekleştiren AA Finans Masası, daha önceki toplantılarında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu Başkanı Mukim Öztekin, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Başkanı İbrahim Turhan, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, İstanbul Altın Borsası Başkanı Osman Saraç, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Türkiye Katılım Bankaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı ve Kuveyt Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Ufuk Uyan, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Işık Gökkaya, Merkezi Kayıt Kuruluşu Genel Müdürü Yakup Ergincan, Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Hüseyin Aydın, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu İcra Kurulu Başkanı Rona Yırcalı, Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu Başkanı Rızanur Meral ve Kredi Kayıt Bürosu Genel Müdürü Kasım Akdeniz'i ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Nail Olpak'ı da konuk etmişti.
    
    
    

Bu haberi 138 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir