Tivibu, zaferin yıldönümünde "Çanakkale 1915" filmini ücretsiz yayınlayacak

  • Yazı boyutu
Tivibu, zaferin yıldönümünde "Çanakkale 1915" filmini ücretsiz 
yayınlayacak

Tivibu, zaferin yıldönümünde "Çanakkale 1915" filmini ücretsiz yayınlayacak

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, Çanakkale Zaferi'ni, "Çanakkale 1915" filminin özel gösterimiyle anacak. Sinemalarda büyük ilgi gören "Çanakkale 1915" filmi, 18-24 Mart tarihleri arasında www.tivibu.com.tr adresinden izlenebilecek.
     TTNET açıklamasına göre, en yeni ve en popüler filmleri izleyicilerle buluşturan Tivibu, Çanakkale Zaferi'nin 98. yıldönümünde "Çanakkale 1915" filmini herkese açık olarak yayınlayacak.
     "Çanakkale 1915" filmi 18-24 Mart tarihleri arasında, www.tivibu.com.tr adresinden Tivibu veya TTNET müşterisi olmaksızın herkes tarafından Tivibu'nun hediyesi olarak izlenebilecek.
     Geçen yıl Tivibu'nun katkılarıyla vizyona giren ve 1 milyona yakın kişi tarafından izlenen "Çanakkale 1915" filmi, "Şu Çılgın Türkler" adlı kitabıyla milyonlarca okuyucuya ulaşan tarih araştırmacısı ve yazar Turgut Özakman'ın "Diriliş Çanakkale 1915" adlı eserinden beyaz perdeye aktarıldı.
     Destansı hikayesi ve çarpıcı görsel efektleriyle beğeni toplayan "Çanakkale 1915", sinemalardan sonra televizyonlarda ilk kez ve sadece Tivibu'da yayınlandı.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir