Tivibu Ev'in yeni üyelerine ilk ay tüm kanallar ve sinema içerikleri açık

  • Yazı boyutu
Tivibu Ev'in yeni üyelerine ilk ay tüm kanallar ve sinema içerikleri açık

Tivibu Ev'in yeni üyelerine ilk ay tüm kanallar ve sinema içerikleri açık

İletişim ve eğlence şirketi TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu, yeni kampanyasını hayata geçirdi.
     Yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Tivibu Ev'e hangi paket olursa olsun üye olanlar, ilk ay üst paket kanal ve sinema içeriklerini ek ücret ödemeden izleme ayrıcalığına sahip olacak.
     Yıl sonuna kadar devam edecek olan kampanya ile Tivibu Ev paketlerine üye olan herkes, ilk ay herhangi bir ek ücret ödemeden üst paketin kanal ve içeriklerini de izleme ayrıcalığına sahip olacak.
     Kampanya kapsamında; 9,90 lira ödeyerek "Maxi" pakete üye olanlar, 36,90 liralık "Maxi Plus ve SinemaTV" paketlerinin içeriğini de bir ay boyunca ek ücret ödemeden izleyebilecekler.
     Yani Tivibu Ev'deki tüm kanallar ve sinema içerikleri yeni üyelerin deneyimlemesi için bir ay boyunca açık olacak. Yeni üyeler bu süre içerisinde abone oldukları paket ücretini ödeyecekler. İlk ayın sonunda ise kendi paket içeriklerini almaya başlayacaklar.
     Tivibu Ev'in yeni üyeleri; "Seç İzle", "Tekrar İzle", "Durdur İzle" ve "Geri Al İzle" gibi özelliklerle birlikte, Tivibu Ev'deki yerli ve yabancı 118 kanalı ve filmleri izleme şansına sahip olacaklar.
     Tivibu Ev'in Türkiye'de 81 ilde 100 bin abonesi bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir