Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasörü Türkiye'nin en büyük sinema salonu oldu

  • Yazı boyutu
Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasörü Türkiye'nin en büyük sinema salonu 
oldu

Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasörü Türkiye'nin en büyük sinema salonu oldu

TTNET'in yeni dönem TV platformu Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasörü Türkiye'nin en büyük sinema salonu oldu.
     TTNET açıklamasına göre, Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasöründeki filmler 22-28 Haziran haftasında, yaklaşık 35 bin kez izlendi. Aynı dönemde Türkiye genelindeki sinemalar toplamda 354 bin izleyiciye ulaşırken, Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasörü yüzde 10 pazar payı ile Türkiye'nin en büyük sinema salonu olmayı başardı.
     "Kırmızı Halı" klasörüyle en yeni filmleri sinemalardan hemen sonra izleyebilen Tivibu Ev üyeleri, 2012 yılının ilk 6 ayında 400'den fazla filmi 313 bin defa izlendi. "Kırmızı Halı" klasöründe, her abonenin ortalama haftada en az bir film izlediği dikkat çekerken, özellikle yerli dizilerin yaz tatiline girdiği haziran ayından itibaren film izleme adetlerinde önemli bir artış yaşandı.
     Tivibu Ev'in "Kırmızı Halı" klasöründe yer alan filmler, TV izleme oranlarının düşük olduğu temmuz ayında bile büyük ilgi görmeye devam etti. Tivibu kullanıcılarının en çok seyrettiği filmler arasında "John Carter: İki Dünya Arasında, Görevimiz Tehlike 4", "Çizmeli Kedi", "Muppets", "Paranormal Aktivite 3", "Savaş Atı", "Musallat 2: Lanet" gibi son dönemin en çok ses getiren filmleri de var.
     Tivibu Ev kullanıcıları, "Kırmızı Halı" klasöründe yer alan filmleri, Tivibu'nun "Durdur İzle" ve "Geri Al İzle" gibi gelişmiş özellikleriyle izlemenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Tivibu Ev'in film arşivinde HD filmler de bulunuyor. Tivibu kullanıcıları ayrıca Sosyal Tivi uygulaması sayesinde arkadaşlarına beğendikleri filmleri önerebiliyorlar.
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir