Tivibu'dan bayram hediyesi

  • Yazı boyutu
Tivibu'dan bayram hediyesi

Tivibu'dan bayram hediyesi

TTNET'in TV platformu Tivibu, Arife günü de dahil olmak üzere bayram boyunca sürecek kampanya kapsamında Tivibu Ev ve Tivibu Web üyelerine, mevcut paketlerine ek olarak Maxi Plus paketinde yer alan tüm TV kanallarını ve içerikleri ücretsiz olarak izleme olanağı sunuyor.
     Açıklamaya göre, Tivibu üyeleri ayrıca yine ek bir ücret ödemeden Sinema TV kanallarını da kampanya boyunca izleyebilecek. Tivibu Ev ve Tivibu Web üyeleri, 24-25-26-27-28 Ekim tarihlerinde yani arife gününden başlayarak Kurban Bayramı boyunca sürecek kampanya kapsamında, mevcut paketlerinden bağımsız olarak Maxi Plus Paketi içeriklerini ve Sinema TV kanallarını herhangi bir ek ücret ödemeden izleyebilecek.
     Maxi Plus üyelik gerektiren 24 TV kanalının yanı sıra Sinema TV üyeliği gerektiren, Sinema TV Aşk, Sinema TV Aksiyon ve Sinema TV 1001 kanalları, arife günü de dahil olmak üzere 4 gün boyunca ek bir ücret ödemeden izlenebilecek. Tüm kanalların Tivibu Ev'de yayın yapan HD versiyonları da izleyicilerin deneyimine açık olacak.
     Tivibu'nun üyelerine sunduğu "bayram hediyesi"nin kapsamı bunlarla da sınırlı değil. Kırmızı Halı klasörü haricinde, "Seç İzle" başlığı altında bulunan ve Maxi Plus üyelerine özel sunulan 300'e yakın film, bayram tatilini film izleyerek geçirmek isteyen Tivibu üyelerine sunulacak. Ayrıca tüm dünyada milyonlarca izleyicisi olan "Fringe", "Vampire Diaries", "Person of Interest", "Rizzoli & Isles" ve "Supernatural" gibi dizilerin de bulunduğu 500'ün üzerinde dizi bayram boyunca tüm Tivibu üyelerinin seyrine açık olacak.
    
    
    

Bu haberi 192 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir