TİSK'in seminerler dizisi Adana'da -Konfederasyon, "Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu…

  • Yazı boyutu
TİSK'in seminerler dizisi Adana'da  
  -Konfederasyon, "Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu…

TİSK'in seminerler dizisi Adana'da -Konfederasyon, "Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu Bilgilendirme Seminerleri" dizisinin üçüncüsünü yarın Adana'da düzenleyecek

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun (TİSK) "Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu Bilgilendirme Seminerleri" dizisinin üçüncü durağı Adana olacak.
     Konfederasyondan yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana Sanayi Odası (ADASO) ile ortaklaşa düzenlenen seminer, yarın saat 13.30'da ADASO Toplantı Salonu'nda başlayacak. Seminerin açılış konuşmalarını TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Kudatgobilik ve ADASO Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Sürenkök yapacak.
     Seminerde, 7 Kasım 2012 tarihinde yürürlüğe giren yeni 6356 sayılı Sendikalar ve Toplu İş Sözleşmesi Kanunu ile getirilen değişiklikler ve Türk toplu iş ilişkileri sistemine muhtemel etkileri, bakanlık temsilcileri ve konunun uzmanı akademisyenler tarafından değerlendirilecek.
     Sendikalar ve toplu iş ilişkileri sistemini önemli ölçüde değiştiren yeni kanunun işyeri uygulamalarına yansımalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve işverenlerin konuyla ilgili bilgilendirilmesi amacıyla düzenlenen seminer, daha önce da İstanbul ve Ankara'da gerçekleştirilmişti.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir