Vale Group End.iml.ltd.şti

  Dumlupınar Bulvarı(eskişehir Yolu) No:3 Next Level Bussines Center A Blok 11.kat No:54 Söğütözü/çankaya/ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-3092026 090-312-3092028 090-555-0272037
  Satış Temsilcisi (Satış Müdürü)

  Tırmanma Duvarı

  • Ürün Adı : Tırmanma Duvarı
  • Min. Sipariş Adedi : 1
  • Garanti Süresi : 1 Yıl
  • Ort. Teslim Süresi : İş Günü İçinde Kargo Edilir
  • Birim Fiyatı :
   825
   TR
  • Ürün Kategorisi : Yoga, Pilates & Jimnastik Malzemeleri

  Ürün Hakkında

  Tırmanma Duvarı

  İsveç duvarı çocukların fiziksel ve bedensel gelişimi için en büyük gereksinim olarak belirtilmektedir. Ürün yelpazemiz içerisinde bütün çocuk gruplarının kullanılabilmesi için farklı adapte ürünler mevcuttur.

  Çocuklarınızın gelişmeye başlaması için evde az yer kaplayan buna rağmen bütün ihtiyaçlarını karşılayacak spor ekipmanlarına sahiptir.

  Çocukların büyük bir zevkle kullanabileceği Tv, internet, sosyal ağlar ve monoton bir hayattan koparak ev içerisinde istediğinde zaman geçirebileceği aynı zaman da fiziksel ve bedensel gelişimi maksimum seviyede tutacak olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır.

  Kasların dayanımını arttırmaya yönelik, tüm vücut kaslarını çalıştırabilmesine ve kasların esneklik kazanabilmesine olanak sağlayacak ekipmanları ile jimnastik duvarı gereksinimlerin tümünü karşılayacaktır. Çocukların bedensel güç kabiliyetlerini geliştirmenin yanında faydalı vakit geçirmesini ve bedensel dengesini kurmasına yardımcı olacaktır.

  Jimnastik duvarları çok farlı ekipmanları kullanıcılara eğlenceli bir zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

  Özel lazer kesim demir profil üzerine "Çocuk Sağlığına Zararsız Boya" ile boyanmış ahşap merdivenlerden hazırlanmıştır.

  Merdivenler

  Yatay Asılma Çubuğu

  Tırmanma ipi

  Jimnastik halkaları

  Tırmanma Kalın İp

  İsveç Tırmanma Duvarı

  Bütün bu araçlar çocuğa geniş bir spor yelpazesi sunmaktadır. Çocuklar kendileri ve arkadaşları ile yarış tadında yeni oyunlar keşfederek farlı jimnastik kombinasyonları icat edecekleri bir imkan sunmaktadır. Fazla yer kaplamamakla birlikte kolay duvara monte sistemi ile pratik kullanım sağlamaktadır.

  120 Kg maksimum taşıma kapasitesine göre hazırlanmıştır. Avrupa Tüm dünyada 30 faklı ülkede kullanıma uygun tüm standartları sağlayacak şekilde hazırlanmış olup Avrupa birliği dolaşım belgelerine sahiptir.
  Ürün Ölçüleri :

  Derinlik : 20 cm

  En : 60 cm

  Yükseklik : 230 cm

  Tümünü göster
  Vale Group End.iml.ltd.şti
  Dumlupınar Bulvarı(eskişehir Yolu) No:3 Next Level Bussines Center A Blok 11.kat No:54 Söğütözü/çankaya/ankara (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-3092026 / 090-555-0272037
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir