TİM Başkanı Büyükekşi Orhangazi'de -Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ilçede en fazla ihracat…

  • Yazı boyutu
TİM Başkanı Büyükekşi Orhangazi'de
  -Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ilçede en 
  fazla ihracat…

TİM Başkanı Büyükekşi Orhangazi'de -Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ilçede en fazla ihracat yapan firmaları ziyaret etti

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ilçede en fazla ihracat yapan firmaları ziyaret etti.
     Büyükekşi ve beraberindeki heyet, ilk olarak 252 milyon 166 bin lira ile ilçenin en fazla ihracat yapan firması olan Componenta Dökümcülük A.Ş'yi ziyaret ederek, yetkililerden firmanın üretim, istihdam ve ihracatına ilişkin bilgi aldı.
     Türkiye'de tek çatı altında üretim yapan en büyük iplik fabrikası olan ve bu yıl Orhangazi'nin en çok ihracat yapan firmaları listesinde 3. sırada yer alan Ormo Yün İplik A.Ş'yi de ziyaret eden Büyükekşi, daha sonra ilçeden ayrıldı.
     TİM Başkanı Büyükekşi'ye ziyaretleri sırasında, Orhangazi Kaymakamı M.Selman Yurdaer, Belediye Başkanı İsmail Tartar ve Orhangazi TSO Başkanı Ergün Efendioğlu da eşlik etti.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir