Tiflis'te Gıda, Ambalaj, Tarım ve Otel Ekipmanları Fuarı

  • Yazı boyutu
Tiflis'te Gıda, Ambalaj, Tarım ve Otel Ekipmanları Fuarı

Tiflis'te Gıda, Ambalaj, Tarım ve Otel Ekipmanları Fuarı

Gürcistan'ın başkenti Tiflis'te, 12'nci Uluslarası Tiflis Gıda, Ambalaj, Tarım ve Otel Ekipmanları Fuarı başladı.
     Expo-Georgia fuar alanında gerçekleştirilen fuarda, Türkiye ve Gürcistan başta olmak üzere 10 ülkeden 50'nin üzerinde şirket standt açtı.
     Fuarın açılışına Gürcistan Tarım Bakanı David Kirvalidze, Türkiye'nin Tiflis Büyükelçisi Levent Murat Burhan ve çok sayıda davetli katıldı.
     Etkinlikle ilgili bilgi veren TÜYAP Kafkasya ve Orta Asya Bölge Müdürü Olcay Bildik, Tiflis'teki fuara Türkiye'den 13 firmanın katıldığını ve gelecek yıl bu sayının artmasını beklediklerini kaydetti.
     Bildik ayrıca, Gürcistan'daki gıda üretiminin artmaya başladığına ve Gürcü firmaların ihraç imkanlarını araştırdığına işaret ederek, gelecek yıl Tiflis'te düzenlenecek gıda fuarına gerek Gürcü gerek Türk firmalardan yoğun katılım beklediklerini dile getirdi.
     Tiflis'teki 12'nci Uluslarası Tiflis Gıda, Ambalaj, Tarım ve Otel Ekipmanları Fuarı, 1 Aralık'a kadar ziyaretçilere açık olacak.
    
    
    

Bu haberi 326 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir