THY, yolcularına kayısı ikram edecek -Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkoç, THY'ye…

  • Yazı boyutu
THY, yolcularına kayısı ikram edecek
  -Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkoç, THY'ye…

THY, yolcularına kayısı ikram edecek -Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkoç, THY'ye sundukları, uçuşlarda yolculara kayısı ikram edilmesi teklifinin kabul edildiğini bildirdi -Erkoç: "Önümüzdeki bir hafta içerisinde tahmin ediyorum THY, 200 noktaya uçuşunda kayısı ikramına başlayacak"

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Türk Hava Yolları'nın (THY) 200 noktaya yaptığı uçuşunda kayısı ikramına başlayacağını söyledi.
     Erkoç, MTSO Meclis Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 28 Ağustos Salı günü Feshane Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen Malatya Günleri dolayısıyla İstanbul'a gittiklerini anımsattı.
     İstanbul'da THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu'yu da ziyaret ettiklerini belirten Erkoç, Topçu'ya THY'nin uçuşlarında kayısı ikram edilmesi teklifini sunduklarını dile getirdi.
     Topçu'nun teklifi kabul ettiğini bildiren Erkoç, "THY'nin 200 noktaya uçuşu var. Önümüzdeki bir hafta içerisinde tahmin ediyorum THY, 200 noktaya uçuşunda kayısı ikramına başlayacak. Bu da Malatya adına sevindirici bir olay. Tonaj olarak belki bir şey ifade etmiyor ama tanıtım anlamında Malatya'nın o leziz kayısısını, dünyanın her köşesine uçanlar tatmış olacak" dedi.
     Erkoç, Topçu'ya, emeği geçen sivil toplum örgütlerine ve siyasilere teşekkür etti.
     İşkur İl Müdürlüğü ile ortak bir çalışma yapacaklarını da belirten Erkoç, mahalle muhtarlarının katılacağı bir toplantıda belirleyecekleri ihtiyaç sahibi kişilerin, tekstil sektöründe istihdamını sağlayacaklarını kaydetti.
     Erkoç, kaba inşaatı biten yeni Malatya Ticaret ve Sanayi Odası binasının 2013 yılı başında tamamlanmasını beklediklerini sözlerine ekledi.
    
    
    

Bu haberi 218 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir