THY Teknik A.Ş, MNG Havayolları ile "Komponent Pool" sözleşmesi imzaladı

  • Yazı boyutu
THY Teknik A.Ş, MNG Havayolları ile "Komponent Pool" sözleşmesi imzaladı

THY Teknik A.Ş, MNG Havayolları ile "Komponent Pool" sözleşmesi imzaladı

Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş, MNG Havayolları ile A330F kargo uçakları için 5 yıllık "Komponent Pool" sözleşmesi imzaladı.
     THY'den konuya ilişkin yapılan açıklamada, sözleşme kapsamında THY Teknik A.Ş'nin, beş yıl süresince MNG Havayolları filosundaki A330F kargo uçakları için hat bakım ve parça desteği sağlayacağı, üs bakım hizmetleri için de görüşmelerin devam ettiği aktarıldı.
     THY'nin iştiraki olan THY Teknik A.Ş'nin bölgesinin lider bakım ve onarım merkezi olarak, Boeing ve Airbus uçaklarına gövde, motor, yedek güç ünitesi, iniş takımları ve komponent bakım hizmeti verdiği hatırlatılan açıklamada, THY Teknik A.Ş'nin, Türkiye merkezli müşterilere ek olarak Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerinden 100'ü aşkın müşteriye, İstanbul'daki bakım merkezinde 3 binden fazla nitelikli personel ile hizmet sunduğu kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir