THY ile Hisar Intercontinental Hospital işbirliği....

  • Yazı boyutu
THY ile Hisar Intercontinental Hospital işbirliği....

THY ile Hisar Intercontinental Hospital işbirliği....

Türk Hava Yolları'nın (THY) Özel Yolcu Programı Miles&Smiles ve Hisar Intercontinental Hospital arasında program ortaklığı anlaşması imzalandı.
     1 Ağustos 2012 tarihinden itibaren 2,8 milyon Miles&Smiles üyesi, Hisar Intercontinental Hospital'da yaptıkları harcamalar karşılığı mil kazanmaya başladı.
     THY açıklamasına göre, anlaşma kapsamında, özel sağlık sigortası sahibi hastalar, Hisar Intercontinental Hospital'da yapacakları 200 lira ve üzerindeki harcamalarında her 1 lira için 1 mil kazanacak. Öte yandan polikliniklerde hastalar, hasta payı üzerinden 2 kat mil kazanma fırsatına sahip olacak. Operasyon geçiren ya da hastanede yatan hastalar ise toplam fatura tutarları üzerinden mil kazanabilecekler. Ayrıca Miles&Smiles üyeleri hastanedeki her türlü işlemleri için yüzde 10 indirim hakkına sahip olacak.
     Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, konuya ilişkin değerlendirmesinde, şunları kaydetti:
     "Havacılık sektörünün en büyüğü olan THY ile sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından Hisar Intercontinental Hospital arasında yaptığımız bu işbirliğinden çok mutluyuz. Sayısı hergün artan program ortaklarımızla Miles&Smiles kartı kullanıcılarımıza fayda sağlamak bizi sevindiriyor. Hep söylediğimiz gibi Miles&Smiles, 21 yıldır kullanıcılarına sadece havada değil karada da kazandırıyor. Hisar Intercontinental Hospital ile yaptığımız bu anlaşmanın tüm Miles&Smiles üyelerine hem daha sağlıklı bir hayat sunmasını hem de daha çok mil kazandırmasını arzu ediyoruz. Bu anlaşmanın bunu sağlamasını diliyoruz."
     Hisar Intercontinental Hospital Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik ise anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye'yi global arenada başarıyla temsil eden THY ile güçlerimizi birleştirmek bizim için son derece önemliydi. Bu anlaşma sayesinde Miles&Smiles üyesi 2,8 milyon kişi Hisar Hospital'ın sunduğu sağlık hizmetlerinden avantajlı olarak faydalanabilecek. Hisar Hospital olarak sağlık turizminde iddialı bir hastaneyiz. Her yıl bu alanda daha da büyüyoruz. Bu anlaşmanın sağlık turizmi hedeflerimiz açısından da önemli olduğunu düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 154 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir