THY "Gümüş Stevie Ödülü"ne layık görüldü

  • Yazı boyutu
THY "Gümüş Stevie Ödülü"ne layık görüldü

THY "Gümüş Stevie Ödülü"ne layık görüldü

Türk Hava Yolları (THY), Stevie uluslararası İş Ödülleri'nde "Gümüş Stevie Ödülü'ne layık görüldü.
     THY'den yapılan açıklamaya göre, THY, 15 Mart 2012 tarihinde THY Teknik AŞ'nin hangarında gerçekleşen uçak giydirme projesi ile iş dünyasının en prestijli ödülleri arasında görülen ve bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilecek Stevie Ödülleri'nde, "En İyi Kurum İçi Etkinlik" dalında gümüş ödüle değer bulundu.
     THY, çalışanlarına teşekkürünün bir ifadesi olarak, filosundaki bir Boeing 737-800 uçağını, çalışanlarının yaklaşık 17 bin fotoğrafıyla süslemişti. Uçağın lansmanı, yaklaşık 1.500 Türk Hava Yolları çalışanın katılımıyla, tüm çalışanların canlı olarak izleyebildiği tören eşliğinde gerçekleştirilmiş, lansmanın ardından uçak, yurt içinde ve yurt dışında, 1 yıl süreyle bir çok destinasyona uçarak bu özel projeyi milyonlarca kişiye tanıtmak üzere tekrar filoya dahil edilmişti.
     3 Bin 200 başvurunun yapıldığı Stevie Uluslararası İş Ödülleri'nde ödül alan şirketleri, bu yıl çeşitli ülkelerden 300'den fazla yöneticiden oluşan bir jüri heyeti belirledi.
     Ödüller, 15 Ekim 2012 tarihinde Güney Kore'nin başkenti Seul'de düzenlenecek gala ile sahiplerine takdim edilecek.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir