THY'den Lufthansa ile "işbirliği" açıklaması: -"Lufthansa ile süre gelen işbirliğine ilave…

  • Yazı boyutu
THY'den Lufthansa ile "işbirliği" açıklaması:
  -"Lufthansa ile süre gelen işbirliğine ilave…

THY'den Lufthansa ile "işbirliği" açıklaması: -"Lufthansa ile süre gelen işbirliğine ilave olarak farklı bir yapılanma konusu düşünce aşamasında" -"Bunun eyleme dökülmesine yönelik olarak Lufthansa ile henüz yapılmış görüşme veya almış olduğumuz bir karar yok"

Türk Hava Yolları (THY), Lufthansa ile süre gelen işbirliğine ilave olarak farklı bir yapılanma konusunun düşünce aşamasında olduğunu, bunun eyleme dökülmesine yönelik olarak Lufthansa ile henüz yapılmış görüşme veya alınan bir karar olmadığını duyurdu.
     Türk Hava Yolları A.O'nun, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, THY ile Lufthansa Havayolu Şirketi arasında Ekim 1989 yılında Ortak olunan Güneş Express Havacılık AŞ ve ayrıca Nisan 2008 yılında üyesi olunan Star Alliance çerçevesinde süre gelen bir işbirliğinin mevcut olduğu hatırlatıldı.
     Bu işbirliği çerçevesinde de Lufthansa ile müşterilere nasıl daha iyi hizmet verilebileceği konusunda sürekli görüşmeler yapıldığı vurgulanan açıklamada, "Ancak yukarıda belirtilen işbirliğine ilave olarak farklı bir yapılanma konusu düşünce aşamasında olup bunun eyleme dökülmesine yönelik olarak Lufthansa ile henüz yapılmış görüşme veya almış olduğumuz bir karar olmadığı hususunu kamuoyuna saygılarımızla duyururuz" bilgisi verildi.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir