Therm Su Yalıtım Sistemleri

  Yeni Toptaşı cad.No 11/21 Üsküdar/İstanbul (Üsküdar / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3101050 090-216-3101077
  Zeynep Altuğ (Diğer)

  Therm® Nefes Alan Su Yalıtım Örtüleri

  • Ürün Adı : Therm® Nefes Alan Su Yalıtım Örtüleri

  Ürün Hakkında

  Therm® Nefes Alan Su Yalıtım Örtüleri;

  Nemin çatıdan serbestçe ve güvenli bir şekilde çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava girişini kısıtlayıp su girişini engeller ve böylece binaların çatılarınız koruyan mükemmel çözümler üretir.

  Rüzgarla gelen yağmurun bina içerisine nufüz etmesini engelleyerek binayı korur.

  Su buharının bina içerisinden dışarıya emniyetli bir şekilde geçişini sağlayarak, yoğuşma riskini ortadan kaldırır.

  Dışarıdaki soğuk havanın içeriye girişini ve içerideki sıcak havanın dışarıya kaçışını engelleyerek, ısı kayıplarını azaltır.

  Therm® Uno Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü

  Ağırlık 85 g/m²
  Siding ve giydirme cephelerin su yalıtım malzemesi olarak mükemmel bir çözümdür.

  Therm® Uno nefes alan su yalıtım örtüleri dış cepheden rüzgar etkisiyle gelen yağmura ve kara karşı koruma sağlar, buhar geçirgen ve aynı zamanda su yalıtımı sağlayan Therm® Uno siding ve giydirme cephelerin su yalıtım malzemesi olarak mükemmel bir çözümdür.

  Siding kaplama ve giydirme cephelerin bindirme yerlerinde oluşan boşluklardan havanın girmesi, taşınım yolu ile meydana gelecek ısı kayıplarını hızlandırıp, binanın ısısal performansını azaltır. Hava geçirimsiz özelliği sayesinde Therm® Uno cephe yalıtım örtüsü yapının ısı yalıtımına büyük ölçüde katkıda bulunur.

  Therm® Duo Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü

  Ağırlık 100 g/m²
  Tüm çatı tiplerinde kullanılmaya uygundur.

  Therm® Duo nefes alan su yalıtım örtüleri tüm çatı tiplerinde kullanılmaya uygundur. Therm® Duo kiremit altı yalıtım örtüleri yeni inşa edilen veya tadilat yapılan çatı projelerinde kullanılabilirler. Therm® Duo difuzyona açık çatı örtüleri yağmur, kar, rüzgar ve hasar verici yoğuşma risklerine karşı bina dokusunu korur, rüzgar geçişine izin vermeyen Therm® Duo su yalıtım örtüleri hava geçişini engeller ve enerji tasarrufu açısından da % 35`e varan önemli kazançlar sağlar.

  Therm® Trio Nefes Alan Su Yalıtım Örtüsü

  Ağırlık 130 g/m²
  Shingle çatı başta olmak üzere tüm çatı tiplerinde kullanılmaya uygundur.

  Therm® Trio nefes alan su yalıtım örtüleri tüm çatı tiplerinde kullanılmaya uygundur. Therm® Trio yalıtım örtüleri yeni inşa edilen veya tadilat yapılan çatı projelerinde kullanılabilirler. Therm® Trio yağmur, kar, rüzgar ve hasar verici yoğuşma risklerine karşı bina dokusunu korur, rüzgar geçişine izin vermeyen Therm® Trio su yalıtım örtüleri hava geçişini engeller ve enerji tasarrufu açısından da % 35`e varan önemli kazançlar sağlar.

  Therm® Trio nefes alan su yalıtım örtüleri son derece dayanıklı yenilikçi bir malzemedir. Therm® Trio uygulamalarında shingle çatı kaplama altında kullanılan bitümlü örtülerde olduğu gibi yakma, eritme, yapıştırma gibi işlemlere ihtiyaç duyulmaz. Therm®Trio OSB/çatı tahtası üzerine serilir. Zımba veya geniş başlıklı çivilerle sağlamlaştırılır.Uygulama kolaylığı sayesinde Therm®Trio buhar geçişine açık membranlar önemli işçilik ve zaman tasarrufu sağlar.

  Therm® Trio nefes alan su yalıtım membranları shingle çatılar için kusursuz su yalıtımının yanında enerji verimliliği de sağlar.Therm® Trio ile kusursuz bir yalıtımın yanı sıra, kışın ısıtılmış yazın soğutulmuş havanın yapı içerisinde tutulması sayesinde %30’a varan enerji tasarrufu sağlanır.

  Therm® Barrier Nem/Buhar Kesici

  Ağırlık 100 g/m²
  Çatı ve cephede su buharı üretiminin fazla olduğu endüstriyel ve yaşamsal yapılarda su buharının tamamının kesilmesi için kullanılır.

  Therm® Barrier nem/buhar kesicinin çatı ve cephe detayında ısı izolasyon malzemesinden önce kullanımı konveksiyon (taşınım-hava kaçağı) yoluyla binanın bünyesinden kaybedilen ısı kaybını önlemektedir. Özellikle yapı içi/dışı sıcaklık farklarının ve yapı içindeki su buharı (nem) üretiminin yüksek olduğu endüstriyel ve yaşamsal yapılarda, Therm® Barrier nem/buhar kesici su buharının (nem) tamamını keser, ısı izolasyon malzemesinin kuru ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Hava kaçağını önler, ısıtılmış / soğutulmuş havayı yapı içine hapsederek %30`a varan enerji tasarru

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Therm Su Yalıtım Sistemleri
  Yeni Toptaşı cad.No 11/21 Üsküdar/İstanbul (Üsküdar / İstanbul / Türkiye)
  090-216-3101050
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir