"Texbridge" 2012 Kumaş ve Aksesuar Fuarı -Fuarda, 22 farklı ülkeden firma işbirliği yolları…

  • Yazı boyutu
"Texbridge" 2012 Kumaş ve Aksesuar Fuarı 
  -Fuarda, 22 farklı ülkeden firma işbirliği yolları…

"Texbridge" 2012 Kumaş ve Aksesuar Fuarı -Fuarda, 22 farklı ülkeden firma işbirliği yolları arayacak

Türkiye'nin tek kumaş ve tekstil aksesuarları fuarı olan "Texbridge", 31 Ekim-2 Kasım tarihlerinde CNR Expo'da yapılacak.
     Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği'nden (UTİB) yapılan yazılı açıklamada, İstanbul Fuarcılık işbirliğiyle gerçekleştirilecek fuarda, 2013-2014 sonbahar-kış kumaş ve tekstil aksesuarları koleksiyonlarının sergileneceği belirtildi.
     Ayrıca Türk tekstil sektörünün dünya modasının önemli firmalarıyla bir araya geleceği fuarda, alım heyetleri ile katılımcı firmalar arasında görüşmeler yapılacak.
     Organizasyona ABD, Birleşik Arap Emirlikleri(BAE), Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Fransa, Hollanda, İran, İspanya, İtalya, İngiltere, Avusturya, Japonya, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, İngiltere, Danimarka, Hollanda, Portekiz ve Yunanistan'dan birçok firma katılacak.
     Örme kumaş, dokuma kumaş, denim, suni deri, iplik, aksesuar ve yan sanayi gibi ürün gruplarının sergileneceği fuarda, dünyada gelecek yılın moda ve renk trendlerini belirleyen usta isimlerin sektörle buluştuğu trend seminerleri de düzenlenecek.
     Kumaş ve tekstil aksesuarlarındaki en son trendlerin sergileneceği Texbridge'de özel bir konsept oluşturulacak. Avantgard, Anteprima, Happy Studio Design, Bernini Studio, Larch Rose, Patte Textiles ve Fusion CPH gibi dünyaca ünlü dizayn stüdyoları, tasarımcıları ve trend butikleri "Design Lab" alanında yer alacak.
     Bu yıl Hollandalı trend tasarım ofisi Lobster Concepts'ten Inkrit Berbee, Texbidge katılımcılarına trendleri anlatacak.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir