Teşvikte yeni düzenlemelere destek -OYAK Renault Otomobil Fabrikaları Genel Müdürü Tarık…

  • Yazı boyutu
Teşvikte yeni düzenlemelere destek 
     -OYAK Renault Otomobil Fabrikaları Genel Müdürü Tarık…

Teşvikte yeni düzenlemelere destek -OYAK Renault Otomobil Fabrikaları Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu: -"Bakan Çağlayan ve ekiplerinin çalışmaları sonucunda motor, aktarma organları, otomotiv elektroniğine yönelik yatırımların 'öncelikli yatırımlar' kapsamına alınması bizleri son derece heyecanlandırmış ve memnun etmiştir" -"Türkiye'de otomotiv endüstrisinin önünü açacak bu karara müteşekkiriz"

OYAK Renault Otomobil Fabrikaları Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın teşviklere yönelik açıklamasına ilişkin, "Bakan Çağlayan ve ekiplerinin çalışmaları sonucunda motor, aktarma organları, otomotiv elektroniğine yönelik yatırımların 'öncelikli yatırımlar' kapsamına alınması bizleri son derece heyecanlandırmış ve memnun etmiştir" dedi.
     Bakan Çağlayan'ın yaptığı açıklamaları değerlendiren Tunalıoğlu, "Ekonomi Bakanımız Zafer Çağlayan 22 ve 23 Ocak tarihlerinde, yeni teşvik sistemi konusunda kendilerine aktardığımız sorunları ve taleplerimizi dikkate aldıklarını gösteren açıklamalarda bulunmuştur. Açıklamalarda da görüldüğü üzere beklediğimiz destek gerçekleşmiştir" yorumunda bulundu.
     "Bakan Çağlayan ve ekiplerinin çalışmaları sonucunda motor, aktarma organları, otomotiv elektroniğine yönelik yatırımların 'öncelikli yatırımlar' kapsamına alınması bizleri son derece heyecanlandırmış ve memnun etmiştir" diyen Tunalıoğlu, "OYAK Renault olarak özellikle motor ve aksamları konusunda kuruluşumuzdan bu yana gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin yeni yatırımlarla ivmelenmesini sağlayacak bu çalışmaları için Bakanımıza ve çalışma arkadaşlarına gönülden teşekkür ederiz. Türkiye'de otomotiv endüstrisinin önünü açacak bu karara müteşekkiriz" ifadelerini kullandı.
    
    

Bu haberi 200 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir