TESK'ten Birlik ve Federasyon genel sekreterlerine eğitim

  • Yazı boyutu
TESK'ten Birlik ve Federasyon genel sekreterlerine eğitim

TESK'ten Birlik ve Federasyon genel sekreterlerine eğitim

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK,) 82 Birlik ve 13 Mesleki Federasyon genel sekreterleri ile Birlik sicil müdürlerine 21-22 Ocak 2013 tarihlerinde TESK Otelde hizmet içi eğitim semineri düzenleyecek.
     TESK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, seminerde, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonuna alt teşkilatlarınca iletilen temel sorunlar ele alınarak bilgilendirme yapılacak. Teşkilat ile esnaf sanatkarları yakından ilgilendiren güncel konulara ilişkin, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından ESBİS uygulamaları, Maliye Bakanlığı tarafından Basit Usül beyanname şekil ve içeriği ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununa ilişkin sunumlar gerçekleştirilecek. Seminerde ayrıca TESK uzmanları tarafından gıda mevzuatı, 5362 sayılı Kanun uygulamaları ve mesleki eğitime ilişkin bilgilendirme yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 111 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir