TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Birlik, beraberliğimizi uyum içerisinde sürdürmek, ülke huzurunu…

  • Yazı boyutu
TESK Genel Başkanı Palandöken:
  -"Birlik, beraberliğimizi uyum içerisinde sürdürmek, ülke huzurunu…

TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Birlik, beraberliğimizi uyum içerisinde sürdürmek, ülke huzurunu sağlamak, ekonomik gelişme sürecimizi de hızlandıracaktır"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, birlik, beraberliği uyum içerisinde sürdürmenin, ülke huzurunu sağlamanın, ekonomik gelişme sürecini de hızlandıracağını ifade etti.
     Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, toplumsal dayanışma ile tüm sorunların aşılacağını belirterek, "Dünyamız ve çevremiz ateş çemberi içindeyken huzurumuzu bozacak davranışlardan kaçınmalıyız. Birbirimizin tüm farklılıklarını hoşgörerek, sorunlarımızı diyalog yoluyla çözebileceğimiz huzurlu bir ortamı yaratmak zorundayız" ifadelerini kullandı.
     Dünyada bir karmaşa ortamı yaşandığını, bu durumun Türkiye'yi etkilemesine müsaade edilmemesi gerektiğini vurgulayarak, şunları kaydetti:
     "Birlik, beraberliğimizi uyum içerisinde sürdürmek, ülke huzurunu sağlamak, ekonomik gelişme sürecimizi de hızlandıracaktır. Ramazan Bayramının bu sürece katkı koyacağına yürekten inanıyorum."
    
    
    

Bu haberi 126 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir