TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Taklitçiliğin önüne geçmek için hologram uygulamasına…

  • Yazı boyutu
TESK Genel Başkanı Palandöken:
  -"Taklitçiliğin önüne geçmek için
  hologram uygulamasına…

TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Taklitçiliğin önüne geçmek için hologram uygulamasına başlayacağız"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, taklitçiliğin önüne geçmek için esnaf ve sanatkardan alınan ücret tarife belgelerinde hologram uygulamasına başlayacaklarını bildirdi.
     TESK Genel Başkanı Palandöken, yazılı açıklamasında, esnaf ve sanatkarın verdiği hizmet ya da ürün fiyatlarının yer aldığı ücret tarife belgelerinde yeni bir dönem başladığını ifade etti.
     Vatandaşların esnaf ve sanatkardan aldığı hizmetin ya da malın fiyatlarını belirten ücret tarife belgelerinde hologram uygulamasına başlayacaklarını bildiren Palandöken, açıklamasında şunları kaydetti:
     "Taksi, dolmuş, berber, kuaför, lokanta, fırın ve benzeri işyerlerinde gördüğümüz fiyat tarife kartonlarına artık çok özel olarak üretilecek hologramlar yapıştırılacak.
     Vatandaşlarımızın hak ve menfaatlerinin korunmasına, taklitçiliğin ve sahteciliğin önlenmesine yönelik bir uygulama olarak başlattığımız hologramlı fiyat tarifesini gören vatandaşımızın içi rahat olsun."
    
    
    

Bu haberi 119 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir