TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Okullarda kıyafet serbestliğinin kaldırılması ile hem ekonomi…

  • Yazı boyutu
TESK Genel Başkanı Palandöken:
  -"Okullarda kıyafet serbestliğinin 
  kaldırılması ile hem ekonomi…

TESK Genel Başkanı Palandöken: -"Okullarda kıyafet serbestliğinin kaldırılması ile hem ekonomi kazanacak, hem de esnaf ve sanatkarımızın mağduriyeti önlenecek"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, okullarda kıyafet serbestliğinin kaldırılacağı iddialarına ilişkin, "Kıyafet serbestliğinin kaldırılması ile hem ekonomi kazanacak, hem de esnaf ve sanatkarımızın mağduriyeti önlenecek" dedi.
     Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada, okullarda kıyafet serbestliğinin kaldırılmasının hem ekonomik, hem de küçük esnaf ve sanatkar için çok önemli olduğunu kaydetti.
     Kıyafet serbestliğinin kaldırılmasıyla eski sisteme dönülmesinin piyasalara canlılık getireceğini savunan Palandöken, şunları kaydetti:
     "En önemlisi bu karar ile ekonomiye trilyonluk gelir sağlanmış olacak. İnsanlar geleceklerine daha güvenle bakacaklar. Esnaf işini kaybetmeden yoluna devam edecek. Bu da yeni işsizliklerin önüne geçmek demektir. Kıyafet serbestliğinin kaldırılması ile hem ekonomi kazanacak, hem de esnaf ve sanatkarımızın mağduriyeti önlenecek."
    
    
    

Bu haberi 207 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir