Sargut İnşaat Isi Ve Tesisat Malz.san.tic.ltd.şti

  Seyitnizam mah. Demirciler Sit. Galaksi B Blok İş mrk. 8.cadde No:73/73 34015 Zeytinburnu / İstanbul (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5829016 090-212-5828726
  Aydın (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Tesisat Malzeme Satışı

  • İlan Sahibi : Aydın
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Zeytinburnu
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 4 Eylül 2007 Salı
  • İlan Bitiş Tarihi : 2 Mart 2008 Pazar
  • Bulunduğu Sektör : İnşaat Malzemeleri

  Tesisat Malzeme Satışı İlan Açıklaması

  Firmamız aşağıda dökümü verilen malzemelerin satış ve temini ile ilgili hizmet vermektedir. Bu malzemelerle ilgili doğabilecek ihtiyaçlarınıza ait teklif mektuplarınızın firmamıza gönderilmesi hususunu ilgilerinize arz ederim. MALZEME LİSTESİ· Çelik çekme, siyah düz uçlu ve galvaniz borular, kutu profil köşebent, lama, npu demiri, npi demiri, sac, yuvarlak demirler,galvaniz sac,paslanmaz sac 304-316 ,alüminyum levha · Bakır boru ve ek parçaları· Dikişli, dikişsiz, sch 40 dirsekler, kaynaklı te, kaynaklı kruva, konsantrik ve eksantrik redüksiyonlar, kep · Dın ve amerikan normlarında düz, kaynak boyunlu, borulu kör flanşlar· Dişli, flanşlı, tüm kalorifer ve buhar vanaları (duyar, sts, valftek)· Trakya döküm ve ithal siyah, galvaniz dişli fittings· Doğalgaz / lpg regülatörleri, selenoid vanalar (madas, fag, fiorentini, tartarini) gaz alarm cihazları · G 4-G6-G10-G16-G25-G40 – G65 Sınai Sayaçlar ,Rotarymetreler,Türbinmetreler,Quantometreler· Fabrika malzemeleri, gümüş kaynak elektrodu, rutil elektrodlar, civata, somun, kelepçe, dübel, sanayi hortumları· Yangın malzemeleri, alüminyum dolu malz. taşyünü, izocam taşyünü levha, izolasyon malzemeleri, vana ceketi ,seramik yünü, düz alüminyum folyo bant, takviyeli folyo bantlar, siyah pvc bant, çift taraflı montaj bantları· Hacı ayvaz mamülleri· Doğalgaz yardımcı malzemeleri, kombi, kat kaloriferi, brülör, sıvı ve katı yakıtlı kazanlar, klima ve hava apareyleri · Döküm, sac, alüminyum radyatörler· Paslanmaz boru, fittings, eklem parçaları, ithal paslanmaz küresel vanaları, sac, çubuk, profil, köşebent· Pprc ve pvc plastik boru ve ek parçaları · Kapalı genleşme tankları,pot depolar ,pakkens ürünleri.· Eca, piyasa sarı ve krom malzemeleri· Eca ,Serel,Vitra ,Toprak,Artema , yapı malzemeleri Saygıl

  Tümünü göster
  Sargut İnşaat Isi Ve Tesisat Malz.san.tic.ltd.şti
  Seyitnizam mah. Demirciler Sit. Galaksi B Blok İş mrk. 8.cadde No:73/73 34015 Zeytinburnu / İstanbul (Zeytinburnu / İstanbul / Türkiye)
  090-212-5829016
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir