Olimpist

  Eski Londra Asfalti No:90/a Yayla - Bahçelievler / Istanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4427878 090-212-4419900
  İlkcan Kaya (Satış Müdürü)

  Termosoft Tasarruflu Tencere (12 Parça)

  • Ürün Adı : Termosoft Tasarruflu Tencere (12 Parça)

  Ürün Hakkında

  a- Dünyada ilk ısı yalıtımlı tencere ve çaydanlık
  b- Dünyada ilk “multiplet sistem” (Çok katlı ısı izolasyon sistemi) teknolojisi
  b- 6 saat tekrar tekrar ısıtmadan servis sıcaklığında taze olarak saklama imkanı
  c- Multiplet sistemi ile tabandan, gövdeden ve kapaktan homojen pişirim,
  d- Gövde ve kapakta ısı yalıtım zırhı
  e- Geleneksel Tek katlı izolasyonsuz tencerelerin gövde kalınlığından 10 kat daha kalın
  f- Geleneksel “kullan at” tek kat tencerelerden daha hızlı homojen pişirim imkanı
  g- %50 varan enerji tasarruf sağlar
  h- %70 varan zaman tasarrufu sağlar
  ı- Koku ve ısı sızdırmayan conta
  j- Pişirimlerde gıdaların vitamin besin değerlerini koruyarak saklama imkanı
  k- Nesiller boyu kullanım için kaliteli paslanmaz çelik
  l-Renk çeşitliliği ile tercih kullanabilme imkanı
  ürünün benzerleriyle farkı nedir?
  Eski tencereler dökme demirdendiler. Sonraları toprak, bakır, alüminyum, emaye ve camdan olanları da yapıldı. Bakır tencerelerin, kullanış ve dayanma bakımından iyi olmalarına karşın sık sık kalaylanmaları gerekir. Alüminyum tencerelerin sakıncalı yanları ise alkali eriyiklerin alüminyum üzerine olan etkileridir.
  Günümüzde kullanılan tencere çeşitleri alüminyum üzerine teflon kaplamalı tencereler hanımların pratik ve yapışmaz yapısı bakımından tercih ediliyor. Bu tarz tencerelerin teflon kaplamalarının kullanım süreleri kısa olması tüketiciye maliyeti artırmaktadır. Emaye kaplamalı tencereler renkli ve desenli olması hanımlarımızın beğenisini kazanıyor. Emaye kaplamanın cam evsaflı kaplama olması emaye tencereleri sert bir cisim çarpma veya düşüme sonucu emaye kaplamasının atması sonucunda pişirimlerde sağlıksız bir ortam oluşmaktadır. Çelik tek katlı tencereler son 30 yılın sağlıklı ,hijyenik ve uzun kullanım için ideal tencereleridir.
  Sıraladığımız bu geleneksel tencere guruplarının ortak özelliği tek kat yalıtımsız ve pişirme yüzeylerinde kaplanan kimyasal maddelerin çabuk de ferma olmasıdır.
  TERMOSOFT tasarruflu tencerenin geleneksel tencerelerden farkı gövde ve kapak çift kat ısı izolasyon zırhı mevcut olması. Bu sayede tüketici pişirme sürelerini daha kısa sürede yapabilme ve pişen yemekleri tekrar tekrar ısıtmadan altı saat sonra servis yapabilme avantajına kavuşması. Pişirme yüzeylerinin nesiller boyu kullanılabilecek paslanmaz çelikten olması ,ayriyeten dış yüzeyi her zevke uygun renk seçenekleri sunmasıdır.
  Isı yalıtım kullanıcıya ne tür avantaj sağlar?
  TERMOSOFT tasarruflu tencerelerde multiplet (Çok katlı ısı yalıtım sistemi) sistemli dört kat taban,gövde ve kapak mevcuttur. Taban ve iç gövdedeki alüminyum bloklar sayesinde tencere ısı dağılımı uzun süre aynı kalır. İzolasyon zırhına sahip TERMOSOFT tasarruflu tencereler ile pişen gıdaların içerden dışarı veya dışardan içeri ısı transferi olmadığından yemeklerinizi altı saat servis sıcaklığında saklandığından. Pişen yemekleri tekrar tekrar ısıtmak zorunda kalmazsınız. Buda size yemeklerinizi Soğuyup ısıtmadığınız için %70 vitamin ve besin değerini kaybetmeden korunması ve enerji tasarrufu demektir.

  TERMOSOFT tasarruflu tencere neden el yakmaz?
  TERMOSOFT tasarruflu tencere ile muhteşem bir yenilikle çocuğunuzun sağlığını düşünürken, siz annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. TERMOSOFT tasarruflu tencerenin hızlı pişirme imkanı ile yemek pişirme hiç bu kadar kolay olmamıştı. Geleneksel “kullan at” tek katlı tencerelerde yemek pişirirken veya pişirdikten sonra tabanın ve yemeğin ısısını tencerenin gövde ve kapağına yansıtmasından dolayı sıcakken dış yüzeye dokunmayla istenmeyen yanıklar oluşmaktadır. Yeni ısı yalıtımlı TERMOSOFT tasarruflu tencere ileocağın ısısını iç pişirme yüzeyine vererek dış yüzey daha az sıcak oluşur. Pişirim bittikten sonra iç gövdedeki alüminyum blok sayesinde dış ve iç gövde arasında oluşan sıcaklığı emerek dış gövdedeki sıcaklık baskısını düşürür. Ayrıca ısı izolasyon zırhı sayesinde iç gövde yüzeyinin sıcak , dış gövde yüzey ısısı da güvenli bir oda sıcaklı

  Tümünü göster
  Olimpist
  Eski Londra Asfalti No:90/a Yayla - Bahçelievler / Istanbul (Bahçelievler / İstanbul / Türkiye)
  090-212-4427878
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir