Ay Işiği Sağlik Ürünleri

  Ikitelli / Istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-541-2872759
  m.t (Bakım Onarım Mühendisi)

  Tereson (terlemeye Karşı Losyon)

  • Ürün Adı : Tereson (terlemeye Karşı Losyon)

  Ürün Hakkında

  Türkiye de milyonlarca kişi aşırı terleme probleminden muzdarip.
  Sizde onlardan biri misiniz ?
  İnsanlarla tokalaşmaktan çekiniyorum, ellerim sürekli terliyor. Çizim yaparken elimin altına peçete koymam gerekiyor. Ayaklarım sürekli terlediği için bir başkasının yanında ayakkabımı çıkartamıyorum Gömleğimdeki ter izlerinden dolayı toplantılarda ceketimi çıkartmak istemiyorum. Yıllardır açık ayakkabı giymek isterim, terden dolayı giyemiyorum.
  Terleme sorunlarınız için bir çözümümüz var.

  Sağlık Bakanlığı’nın 24.03.2005 tarih ve 5324 no’lu Kozmetik kanununa göre üretilmiştir.

  TERESON Hakkında
  Tereson özel formülü sayesinde ter bezi kanallarında mekanik engel oluşturup terin deri yüzeyine çıkmasını engelleyerek kullanıcılara uzun süreli ve etkili kuruluk sağlamaktadır.. Diğer ter önleyicilerden en önemli farkı budur.

  Teresonun kullanımı çok kolay ve pratiktir ; sadece gece yatmadan önce, temizlenip kurutulmuş bölgeye uygulanır. Geceleri ter bezleri aktif değildir uygulamada bu önemlidir.

  Tereson etkili bir ter önleyicidir başlangıç olarak her gece yatmadan önce kullanılır. Etkisi ertesi gün hissedilmeye başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 günde kesecektir. Cilt yapısına bağlı olarak farklılık gösterir. Terlemeyi 1-2 günde kestiği gözlenmiştir.

  Tereson kuruluk etkisini 25 güne kadar koruduğu gözlemlenmiştir. Koltuk altı terlemesinde, el ve ayak terlemesine göre daha çabuk sonuç alınır..

  Teresonun ciddi bir yan etkisi yoktur. Çok hafif olarak kızarıklık kaşınma ve karıncalanma olabilir. Bu etkiler,kısa süre sürmekle birlikte bir süre sonra tamamen geçer.

  Tereson özel spreyli şişesiyle az miktarda kullanıldığı için uzun süre yeterli olacaktır. Bu açıdan da oldukça ekonomiktir.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Ay Işiği Sağlik Ürünleri
  Ikitelli / Istanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-541-2872759
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir