Temsa Global ve Castrol işbirliği yaptı...

  • Yazı boyutu
Temsa Global ve Castrol işbirliği yaptı...

Temsa Global ve Castrol işbirliği yaptı...

Otobüs ve midibüs segmentinde üretim ve ihracat yapan Türkiye'nin yerli araç üreticisi Temsa Global, Castrol ile işbirliği yaptı.
     Temsa Global ve Castrol şirketleri arasındaki anlaşma göre Temsa Global önümüzdeki üç yıl boyunca ürettiği araçlarda Castrol motor yağlarını kullanacak. Castrol Türkiye ve Hazar Bölgesi Direktörü Kerim Kermen, 2013 yılına büyük atılımlar başladıklarını belirterek her biri madeni yağ pazarının kendi segmentinde en iddialı markaları olan ürünlerini yeni teknolojilerle sürekli güçlendiklerini söyledi.
     Kermen, Castrol Türkiye olarak "Yağın Ötesinde" sloganı ile ifade ettikleri kazandıran hizmet anlayışıyla madeni yağ pazarındaki öncü ve lider konumlarının pekiştirdiğine dikkat çekti. Temsa Global gibi Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen araç üreticileri ile partner olduklarını vurgulayan Kerim Kermen, Castrol Türkiye olarak bu firmalara ilk dolum ve satış sonrası yağlarını vermenin ötesinde değerli iş ortaklarıyla birlikte araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde de bulunduklarını ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 155 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir