1.yıl

  Temelli zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli zanussi servisi,temellide zanussi servisi,zanussi temelli servisi,zanussi servisi temelli,ankara temellide zanussi servisi,temellide zanussi beyaz eşya servisi,temellide zanussi klima servisi,temellide zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Zanussi ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli zanussi servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Zanussi temelli servisi olarak aynı zamanda temellide zanussi beyaz eşya servisi,temelli zanussi kombi servisi,ve temelli zanussi klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada zanussi servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili zanussi servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Zanussi ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan zanussi servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli zanussi servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü zanussi temelli zanussi servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli zanussi, Temelli zanussi, zanussi Temelli,Temelli zanussi servisi, zanussi Temelli servisi, zanussi servisi Temelli,
  Temellide zanussi,Temelli zanussi servisi, zanussi servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir