1.yıl

  Temelli westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli westinghouse servisi,temellide westinghouse servisi,westinghouse temelli servisi,westinghouse servisi temelli,ankara temellide westinghouse servisi,temellide westinghouse beyaz eşya servisi,temellide westinghouse klima servisi,temellide westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Westinghouse ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli westinghouse servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Westinghouse temelli servisi olarak aynı zamanda temellide westinghouse beyaz eşya servisi,temelli westinghouse kombi servisi,ve temelli westinghouse klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada westinghouse servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Westinghouse ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan westinghouse servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli westinghouse servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü westinghouse temelli westinghouse servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli westinghouse , Temelli westinghouse ,westinghouse Temelli,Temelli westinghouse servisi,westinghouse Temelli servisi,westinghouse servisi Temelli,
  Temellide westinghouse ,Temelli westinghouse servisi, westinghouse servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir