1.yıl

  Temelli vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli vaillant servisi,temellide vaillant servisi,vaillant temelli servisi,vaillant servisi temelli,ankara temellide vaillant servisi,temellide vaillant beyaz eşya servisi,temellide vaillant klima servisi,temellide vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Vaillant ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli vaillant servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Vaillant temelli servisi olarak aynı zamanda temellide vaillant beyaz eşya servisi,temelli vaillant kombi servisi,ve temelli vaillant klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada vaillant servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili vaillant servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Vaillant ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan vaillant servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli vaillant servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü vaillant temelli vaillant servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli vaillant, Temelli vaillant, vaillant Temelli,Temelli vaillant servisi, vaillant Temelli servisi, vaillant servisi Temelli,
  Temellide vaillant,Temelli vaillant servisi, vaillant servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir