1.yıl

  Temelli toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli toshiba servisi,temellide toshiba servisi,toshiba temelli servisi,toshiba servisi temelli,ankara temellide toshiba servisi,temellide toshiba beyaz eşya servisi,temellide toshiba klima servisi,temellide toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Toshiba ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli toshiba servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Toshiba temelli servisi olarak aynı zamanda temellide toshiba beyaz eşya servisi,temelli toshiba kombi servisi,ve temelli toshiba klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada toshiba servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili toshiba servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Toshiba ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan toshiba servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli toshiba servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü toshiba temelli toshiba servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli toshiba , Temelli toshiba , toshiba Temelli,Temelli toshiba servisi, toshiba Temelli servisi, toshiba servisi Temelli,
  Temellide toshiba ,Temelli toshiba servisi, toshiba servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir