1.yıl

  Temelli siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli siemens servisi,temellide siemens servisi,siemens temelli servisi,siemens servisi temelli,ankara temellide siemens servisi,temellide siemens beyaz eşya servisi,temellide siemens klima servisi,temellide siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Siemens ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli siemens servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Siemens temelli servisi olarak aynı zamanda temellide siemens beyaz eşya servisi,temelli siemens kombi servisi,ve temelli siemens klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada siemens servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili siemens servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Siemens ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan siemens servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli siemens servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü siemens temelli siemens servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli siemens, Temelli siemens,siemens Temelli,Temelli siemens servisi,siemens Temelli servisi,siemens servisi Temelli,
  Temellide siemens,Temelli siemens servisi, siemens servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir