1.yıl

  Temelli samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli samsung servisi,temellide samsung servisi,samsung temelli servisi,samsung servisi temelli,ankara temellide samsung servisi,temellide samsung beyaz eşya servisi,temellide samsung klima servisi,temellide samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Samsung ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli samsung servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Samsung temelli servisi olarak aynı zamanda temellide samsung beyaz eşya servisi,temelli samsung kombi servisi,ve temelli samsung klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada samsung servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili samsung servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Samsung ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan samsung servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli samsung servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü samsung temelli samsung servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli samsung , Temelli samsung , samsung Temelli,Temelli samsung servisi, samsung Temelli servisi, samsung servisi Temelli,
  Temellide samsung ,Temelli samsung servisi, samsung servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir