1.yıl

  Temelli rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli rubenis servisi,temellide rubenis servisi,rubenis temelli servisi,rubenis servisi temelli,ankara temellide rubenis servisi,temellide rubenis beyaz eşya servisi,temellide rubenis klima servisi,temellide rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Rubenis ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli rubenis servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Rubenis temelli servisi olarak aynı zamanda temellide rubenis beyaz eşya servisi,temelli rubenis kombi servisi,ve temelli rubenis klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada rubenis servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili rubenis servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Rubenis ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan rubenis servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli rubenis servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü rubenis temelli rubenis servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli rubenis, Temelli rubenis,rubenis Temelli,Temelli rubenis servisi,rubenis Temelli servisi,rubenis servisi Temelli,
  Temellide rubenis,Temelli rubenis servisi, rubenis servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir