1.yıl

  Temelli profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli profilo servisi,temellide profilo servisi,profilo temelli servisi,profilo servisi temelli,ankara temellide profilo servisi,temellide profilo beyaz eşya servisi,temellide profilo klima servisi,temellide profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Profilo ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli profilo servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Profilo temelli servisi olarak aynı zamanda temellide profilo beyaz eşya servisi,temelli profilo kombi servisi,ve temelli profilo klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada profilo servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili profilo servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Profilo ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan profilo servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli profilo servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü profilo temelli profilo servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli profilo, Temelli profilo,profilo Temelli,Temelli profilo servisi,profilo Temelli servisi,profilo servisi Temelli,
  Temellide profilo,Temelli profilo servisi, profilo servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir