1.yıl

  Temelli panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli panasonic servisi,temellide panasonic servisi,panasonic temelli servisi,panasonic servisi temelli,ankara temellide panasonic servisi,temellide panasonic beyaz eşya servisi,temellide panasonic klima servisi,temellide panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Panasonic ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli panasonic servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Panasonic temelli servisi olarak aynı zamanda temellide panasonic beyaz eşya servisi,temelli panasonic kombi servisi,ve temelli panasonic klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada panasonic servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili panasonic servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Panasonic ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan panasonic servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli panasonic servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü panasonic temelli panasonic servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli panasonic , Temelli panasonic , panasonic Temelli,Temelli panasonic servisi, panasonic Temelli servisi, panasonic servisi Temelli,
  Temellide panasonic ,Temelli panasonic servisi, panasoni servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir