1.yıl

  Temelli makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli makinsan servisi,temellide makinsan servisi,makinsan temelli servisi,makinsan servisi temelli,ankara temellide makinsan servisi,temellide makinsan beyaz eşya servisi,temellide makinsan klima servisi,temellide makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Makinsan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli makinsan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Makinsan temelli servisi olarak aynı zamanda temellide makinsan beyaz eşya servisi,temelli makinsan kombi servisi,ve temelli makinsan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada makinsan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili makinsan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Makinsan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan makinsan servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli makinsan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü makinsan temelli makinsan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli makinsan, Temelli makinsan,makinsan Temelli,Temelli makinsan servisi,makinsan Temelli servisi,makinsan servisi Temelli,
  Temellide makinsan,Temelli makinsan servisi, makinsan servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir