1.yıl

  Temelli kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli kromlüks servisi,temellide kromlüks servisi,kromlüks temelli servisi,kromlüks servisi temelli,ankara temellide kromlüks servisi,temellide kromlüks beyaz eşya servisi,temellide kromlüks klima servisi,temellide kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Kromlüks ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli kromlüks servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kromlüks temelli servisi olarak aynı zamanda temellide kromlüks beyaz eşya servisi,temelli kromlüks kombi servisi,ve temelli kromlüks klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kromlüks servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kromlüks ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kromlüks servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli kromlüks servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kromlüks temelli kromlüks servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli kromlüks, Temelli kromlüks, kromlüks Temelli,Temelli kromlüks servisi, kromlüks Temelli servisi, kromlüks servisi Temelli,
  Temellide kromlüks,Temelli kromlüks servisi, kromlüks servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir