1.yıl

  Temelli kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli kelvinatör servisi,temellide kelvinatör servisi,kelvinatör temelli servisi,kelvinatör servisi temelli,ankara temellide kelvinatör servisi,temellide kelvinatör beyaz eşya servisi,temellide kelvinatör klima servisi,temellide kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Kelvinatör ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli kelvinatör servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Kelvinatör temelli servisi olarak aynı zamanda temellide kelvinatör beyaz eşya servisi,temelli kelvinatör kombi servisi,ve temelli kelvinatör klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada kelvinatör servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Kelvinatör ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan kelvinatör servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli kelvinatör servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü kelvinatör temelli kelvinatör servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli kelvinatör, Temelli kelvinatör, kelvinatör Temelli,Temelli kelvinatör servisi, kelvinatör Temelli servisi, kelvinatör servisi Temelli,
  Temellide kelvinatör,Temelli kelvinatör servisi, kelvinatör servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir