1.yıl

  Temelli inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli inoksan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli inoksan servisi,temellide inoksan servisi,inoksan temelli servisi,inoksan servisi temelli,ankara temellide inoksan servisi,temellide inoksan beyaz eşya servisi,temellide inoksan klima servisi,temellide inoksan kombi servisi,ankarada inoksan servisleri,inoksan ankara servisleri
  İnoksan ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli inoksan servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İnoksan temelli servisi olarak aynı zamanda temellide inoksan beyaz eşya servisi,temelli inoksan kombi servisi,ve temelli inoksan klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada inoksan servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili inoksan servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İnoksan ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan inoksan servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli inoksan servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü inoksan temelli inoksan servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli inoksan , Temelli inoksan ,inoksan Temelli,Temelli inoksan servisi,inoksan Temelli servisi,inoksan servisi Temelli,
  Temellide inoksan ,Temelli inoksan servisi, inoksan servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir