1.yıl

  Temelli indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 18 Haziran 2014 Çarşamba
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Temelli indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli indesit servisi,temellide indesit servisi,indesit temelli servisi,indesit servisi temelli,ankara temellide indesit servisi,temellide indesit beyaz eşya servisi,temellide indesit klima servisi,temellide indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  İndesit ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli indesit servisi size bir telefon kadar yakındır.

  İndesit temelli servisi olarak aynı zamanda temellide indesit beyaz eşya servisi,temelli indesit kombi servisi,ve temelli indesit klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada indesit servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili indesit servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  İndesit ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan indesit servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli indesit servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü indesit temelli indesit servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Temelli indesit , Temelli indesit ,indesit Temelli,Temelli indesit servisi,indesit Temelli servisi,indesit servisi Temelli,
  Temellide indesit ,Temelli indesit servisi, indesit servisi Temelli,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir