1.yıl

    Temelli Daikin Servisi 229 10 41 - 229 10 42

    • Ürün Adı : Temelli Daikin Servisi 229 10 41 - 229 10 42
    • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
    • Verilecek Yerler : Ankara
    • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

    Hizmet Hakkında

    229 10 41 – 229 10 42
    temelli daikin servisi,temellide daikin servisi,daikin temelli servisi,daikin servisi temelli,ankara temellide daikin servisi,temellide daikin beyaz eşya servisi,temellide daikin klima servisi,temellide daikin kombi servisi,ankarada daikin servisleri,daikin ankara servisleri
    Daikin ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli daikin servisi size bir telefon kadar yakındır.

    Daikin temelli servisi olarak aynı zamanda temellide daikin beyaz eşya servisi,temelli daikin kombi servisi,ve temelli daikin klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

    Ankarada daikin servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili daikin servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

    Daikin ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan daikin servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

    temelli daikin servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

    Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü daikin temelli daikin servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

    Tümünü göster
    Ankara Bölge Servis
    Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
    090-312-2291041 / 090- -
    e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir