1.yıl

  Temelli Beko Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Temelli Beko Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli beko servisi,temellide beko servisi,beko temelli servisi,beko servisi temelli,ankara temellide beko servisi,temellide beko beyaz eşya servisi,temellide beko klima servisi,temellide beko kombi servisi,ankarada beko servisleri,beko ankara servisleri
  Beko ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli beko servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Beko temelli servisi olarak aynı zamanda temellide beko beyaz eşya servisi,temelli beko kombi servisi,ve temelli beko klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada beko servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili beko servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Beko ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan beko servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli beko servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü beko temelli beko servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir