1.yıl

  Temelli Altus Servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Temelli Altus Servisi 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Yetkili Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  temelli altus servisi,temellide altus servisi,altus temelli servisi,altus servisi temelli,ankara temellide altus servisi,temellide altus beyaz eşya servisi,temellide altus klima servisi,temellide altus kombi servisi,ankarada altus servisleri,altus ankara servisleri
  Altus ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan temelli altus servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Altus temelli servisi olarak aynı zamanda temellide altus beyaz eşya servisi,temelli altus kombi servisi,ve temelli altus klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada altus servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili altus servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Altus ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan altus servisi Temelli de ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  temelli altus servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü altus temelli altus servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir