Termo Yalitim

  Yeni sanayi sitsi 27 sok no 12 ( / / Türkiye)
  090-532-5171011 090-266-3873653
  yusuf gezer (Firma Sahibi / Ortağı)

  Temel Isi-su İzolasyonu ( Yalitimi )

  • Ürün Adı : Temel Isi-su İzolasyonu ( Yalitimi )

  Ürün Hakkında

  SPREY POLİÜRETANLA
  BİNA TEMELLERİNİN ISI VE SU YALITIMI (İZOLASYONU)

  Toprak temaslı bina duvarlarının ısı ve su yalıtımı her zaman problem olmaya devam etmiştir.Bilinen yaygın uygulama duvar yüzeyine sürülen likid bir su yalıtım malzemesi üzerine XPS yalıtım levhalarının yapıştırılıp temelin toprakla kapatılmasıdır.
  Günümüzde Sprey poliüretanın inşaat sektöründe kullanılmaya başlanmasıyla yalıtım problemlerimiz kısa sürede çok daha iyi sonuçlar alınarak çözülebilmektedir. Sprey poliüretan;
  sıvı poliüretanın özel donanımlı makine ve teçhizatla yüksek basınç altında sprey şeklinde yüzeye uygulanmasıdır.Bu uygulamayla sıvı poliüretandan 3-5 saniye içerisinde yüzeye yapışmış yalıtım değeri yüksek bir köpük elde edilir. Yüksek basınçla uygulanıp köpük yüzeyde oluştuğu için uygulandığı her yerde iğne deliğinin bile kapandığı yekpare bir yalıtım örtüsü meydana gelir. Özellikle bina temel uygulamalarında yüksek yoğunluklu sprey poliüretanın kullanılmasıyla ısı ve su yalıtımı birlikte yapılmış olur.
  Sprey poliüretanın uygulama süresi çok kısa olup saatlerle ifade edilmektedir.
  Sprey poliüretan köpükle duvar arasında hiçbir boşluk kalmadığı için toprak yükü ne olursa olsun yalıtım örtüsü hiçbir zarar görmez. Yekpare bir yalıtım örtüsü elde edildiği için hiçbir ısı köprüsü oluşmaz Zaman içinde yalıtım örtüsünün boyutları değişmez. Akmaz -kokmaz - çürümez .
  TERMO YALITIM- 0532 517 10

  Tümünü göster
  Termo Yalitim
  Yeni sanayi sitsi 27 sok no 12 ( / / Türkiye)
  090-532-5171011
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir