Teledünya'daki sinema kanal sayısı 10'a çıktı

  • Yazı boyutu
Teledünya'daki sinema kanal sayısı 10'a çıktı

Teledünya'daki sinema kanal sayısı 10'a çıktı

Türksat'ın kablo platformu Teledünya ile Premium Pay TV kanallar grubunun, SinemaTV işbirliklerini büyüttüğü, bu kapsamda sinema kanal sayısının 10'a çıktığı bildirildi.
     Türksat'tan yapılan yazılı açıklamada, Teledünya platformu ile Premium Pay TV kanallar grubu arasında yapılan anlaşmayla daha önce 5 olan sinema kanalı sayısının, 6'sı HD olmak üzere 10'a çıktığı belirtildi.
     Teledünya Sinema Paketleri'ne de yer verilen açıklamada, HD Altın Sinema Paketi'nin "Sinema TV HD", "Sinema TV 2 HD", "Sinema TV Aile HD", "Sinema TV 1001 HD", "Sinema TV AŞK HD", "Sinema TV Aksiyon HD" kanallarından, SD Sinema Paketi'nin ise "Sinema TV", "Sinema TV 2", "Sinema TV Aile", "Sinema TV 1001" kanallarından oluştuğu kaydedildi.
     Açıklamada, HD Altın Sinema Paketi'nin abonelik ücretinin 16,90 lira, SD Sinema Paketi'nin abonelik ücretinin ise 9,90 lira olduğu ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 170 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir