Tekstilbank ve ana ortağı GSD Holding hisseleri tavan oldu

  • Yazı boyutu
Tekstilbank ve ana ortağı GSD Holding hisseleri tavan oldu

Tekstilbank ve ana ortağı GSD Holding hisseleri tavan oldu

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'nda (İMKB) işlem gören Tekstilbank hisseleri yabancı ilgisinin olduğu haberleriyle tavan oldu.
     Tekstilbank ve bankanın hakim ortağı GSD Holding hisseleri bankanın yabancı bankalarla satış için görüştüğü yönündeki kulis haberlerle tavan olurken, şirketten Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) henüz yapılmış herhangi bir açıklama bulunmuyor.
     Tekstilbank ile ilgili bu tür haberlerin uzunca bir süredir zaman zaman gündeme düştüğünü hatırlatan uzmanlar, resmi bir açıklama gelmeden konu üzerinde yorum yapmanın yanlış olacağını belirtiyor.
     Geçtiğimiz haftayı 0,97 liradan kapatan Tekstilbank hisseleri bugün açılışla birlikte yüzde 8,24 oranında yükselişle tavan olarak 1,05 liradan alıcı buluyor. GSD Holding hisseleri ise cuma günü kapanışı olan 0,83 liradan yaklaşık yüzde 11 oranında yükselerek ilk seansın tavanı olan 0,93 lirayı gördükten sonra bu dakikalarda 0,92 liradan işlem görüyor.
    
    
    

Bu haberi 122 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir