Tekstil koleksiyonları dünyaya sunulacak -Kumaş ve Aksesuar Fuarı (Texbridge), 31 Ekim-2 Kasım…

  • Yazı boyutu
Tekstil koleksiyonları dünyaya sunulacak
  -Kumaş ve Aksesuar Fuarı (Texbridge), 31 Ekim-2 Kasım…

Tekstil koleksiyonları dünyaya sunulacak -Kumaş ve Aksesuar Fuarı (Texbridge), 31 Ekim-2 Kasım 2012 tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleştirilecek

Türk tekstil sektörünü dünya modasının önemli firmalarıyla bir araya getirecek, Kumaş ve Aksesuar Fuarı (Texbridge), 31 Ekim-2 Kasım 2012 tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleştirilecek.
     Yapılan açıklamaya göre, Texbridge Fuar'ı, Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) öncülüğünde CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonuyla düzenleniyor.
     Fuar, hazır giyim üreticileri, global toptancılar ve zincir mağazalardan oluşan ziyaretçi kitlesini 20 bin metrekarelik bir alanda ağırlamaya hazırlanıyor.
     Kumaş ve tekstil aksesuarları sektöründe trendleri belirleyecek fuarda, aralarında Yünsa, Saydam, Bahariye ve İsko gibi sektörün öncü markaları yer alacak.
     Alım heyetlerinin, katılımcı firmalarla bir araya getirileceği organizasyona, ABD, BAE, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Fas, Fransa, Hollanda, İran, İspanya, İtalya, İngiltere, Avusturya, Japonya, Polonya, Romanya, Rusya Federasyonu, Sırbistan, İngiltere, Danimarka, Hollanda, Portekiz, Yunanistan'dan birçok firma katılım sağlayacak.
     Avrupalı üretici firmaları arasında; Raccagni Group, Bottonificio Bap, Patte Textiles, Larch Rose, Fusion CPH, Northe Linen, Lenzing AG, Albano Morgado, A-H Floros CO., Fourtex/Sharabati, Arvind Limited, US Denim Mills de yer alıyor.
     Kumaş ve tekstil aksesuarlarındaki en son trendlerin sergileneceği Texbridge'de özel bir konsept oluşturulacak.
     Fuarda, Örme kumaş, dokuma kumaş, denim, suni deri, iplik, aksesuar ve yan sanayi gibi ürün grupları sergilenecek. Texbridge kapsamında dünyada gelecek yılın moda ve renk trendlerini belirleyen usta isimlerin sektörle buluştuğu trend seminerleri düzenlenecek.
     Avrupa'nın önemli tasarımcılarından Avantgard, Anteprima, Happy Studio Design, Bernini Studio, Larch Rose, Patte Textiles ve Fusion CPH gibi dünyaca ünlü dizayn stüdyoları, tasarımcıları ve trend butikleri "Design Lab" alanında yer alacak.
     Bu yıl Hollandalı Trend tasarım ofisi Lobster Concepts'ten Inkrit Berbee Texbidge katılımcılarına trendleri anlatacak. Moda tasarımcıları, desen yaratıcıları, trend alanında 2013/2014 Sonbahar-Kış sezonunun trendlerini görme şansı yakalayacaklar.
    
    
    

Bu haberi 219 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir