Tekon Teknolojik Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.

  Kültür Mah. Martı Sok. No:24/a (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4536177 090-224-4536188 --
  Sezen Ali Abur (Genel Müdür)

  Tekon Teknolojik Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Firmamız 2009 Yılında Endüstriyel Kontrol Sistemleri konusunda, 20 yılı aşkın ARGE ve Üretim tecrübesine sahip, uzman bir kadro ile faaliyetine başlamıştır.

  Endüstriyel kuruluşların ihtiyacı olan, Elektronik Kontrol Cihazları, Veri Toplayıcılar, Transmitterler ve Sensörlerin tasarımını ve imalatını yapmaktadır.

  Tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre şekillendirilmiş olan, özel elektronik devre kartları ve kontrol cihazları gibi ürünler, Uluslar-Arası standartlara uygun ve güvenilir olacak şekilde tasarlanmaktadır.

  Üretim kalitesini sürekli kılmak amacı ile, ürünlerde kullanılacak olan malzemeler özenle seçilir ve Uluslar-Arası güvenilir kaynaklardan ithal edilir.

  Satış sonrası arıza oranlarını Avrupa standartlarında tutmak amacı ile, sonuçları ispatlanmış teknolojik Üretim ve Kalite-Kontrol yöntemleri uygulanır.

  Konumuz dahilinde fakat üretimlerimiz dışında kalan ürünler, güvenilir markalardan tedarik edilmekte ve müşterilerimize sunulmaktadır.

  Firmamız, Tedarikçi ve Müşterileri ile birlikte büyüyerek Uluslar-Arası alanda söz sahibi bir marka olmayı ayrıca sürekli olarak kalite ve verimliliği artırmayı hedeflemektedir.

  Yenilikçilik ve Yaratıcılık anlayışı ile ARGE çalışmalarına büyük önem vermekte, bu çalışmalara tüm imkanlarını seferber etmektedir.

  Tatmin edici satış ve satış-sonrası destek verebilmek üzere, Müşteri Odaklı Hizmet anlayışına gönülden inanmış, kalifiye ve eğitimli personel çalıştırmayı ve şirket içi eğitimlere devam etmeyi ilke edinmiştir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Tekon Teknolojik Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.
  Kültür Mah. Martı Sok. No:24/a (Nilüfer / Bursa / Türkiye)
  090-224-4536177 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir